Úvod » Komentáře k utkání » Komentáře - podzim 2016

Lazareth vs. Parta AC, Novoborská, 19.9.2016

publikováno 30.09.2016

2 : 1

Ještě v pondělí o poledni sestava Lazarethu připomínala řídkou polévku na ruské frontě. Před zápasem se ale Lazaři zmátořili a zahustili slušný polní germánský Eintopf.
Match proti Parta AC Lazareth zahájil s Danem v brance. Po prvním poločase, ve kterém měl více ze hry, ale na světelné tabuli svítily pouze dvě nuly.
Do druhého dějství přihasil i s novým dresem Marian. O první goal se postaral v cca 40. minutě krásným sólem Ondra, od levé čáry a téměř od půle se probil přes obranu a prostřelil goalmana 1:0! (hlásí se někdo k příhře?) Parta neměla mnoho šancí, jednu však cca deset minut před koncem proměnila a zápas se zdál směřovati k remíze. Tu však Lazareth rázně odmítl. Nejprve Zdeněk trefil jen tyčku, při dalším šturmu si ale s obranou pohrál Tomáš, nabídl balon volnému Martinovi, který jej ve skluzu procedil přes brankaře do sítě 2:1! A tak to i zůstalo! Howgh!

Lazareth - Parta AC 2:1 (0:0), Novoborská, 19.9.2016