Úvod » Komentáře k utkání » Komentáře - jaro 2016

1 : 2

Sestava Lazareth: Ořešník Martin (C), Holub Marian (B), Douda Zdeněk, Halfar Lukáš, Hobza Tomáš, Jankovský Vít, Matějka Ondřej, Žalman Daniel,
Góly: 60. min Hobza Tomáš;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Dosti vyrovnané utkání, Lazareth měl spoustu šancí, ale využil jen jednu.
Nejlepší podle rozhodčího: Hobza Tomáš

Jediné, co Lazarethu v minulém matchi chybělo, byly goaly... Kanonýři, pojďme k nátlakové hře přidat i hojně rozvlněnou síť!

Lazareth se herně probudil, výsledek želBohu zatím nepřišel...
Zápas proti SP Clif začal deset minut po čekačce, přesto oba teamy nastoupili ve čtyřech v poli... zácpy na příjezdu na Spielplatz Běchovice sportovní centrum  jsou pověstné... Než dorazili další playeři Lazareth poprvé inkasoval. Tou dobou dlel v brance Zdeněk, brzo dorazil a vystřídal Dan a po něm i nejlepší brankéř 7G ligy Marian. Poločas přes převahu Lazarethu skončil 0:1.
I ve druhém dějství Lazareth tlačil, ale soupeř po breaku v 50. minutě odskočil na dva goaly. I přes mohutný tlak Lazareth v poslední minutě pouze korigoval - prosadil se Tom po outu ??? ( hlaste se!).
Lazareth neproměnil asi deset goalovek - příště už to musí vyjít!