Úvod » Komentáře k utkání » Komentáře - podzim 2014

, Hans!
Melden Sie sich!!!

Z mailů:

Skvělá zpráva pro všechny Larazy. Záchrana je z matematického hlediska již na 99,17 % dokonána. Captain sice nebude rád za tyto předčasné propočty, ale mě to zkrátka nedalo :) Sestup pouze v případě že ALT porazili Kanonýry a v posledním kole Lazareth- KKK 2, Dromedars-ALT 1, Kanonýři-Alténa 2, Svině-RUM 02, čili 2 možnosti výsledků z 243 možných..... (Luděk)

Zdar ! Propočty pravděpodobnosti prostě miluju...  :) Díky Luďo ! (Marian)

Ano, víme o tom, také nám to nedalo a počítali jsme - pokud ALT prohrál s Kanonýry, je hotovo. Ale raději hrát s motivací a hlavně pro žízeň na třetí poločas... (Kapitán)

OPRAVA Captaina: Pokud ATL nevyhrál, nikoli prohrál! Speciálně pro Lukáše: U piva to nevysvětlím, tam bych byl pod vlivem a nevypadlo by to ze mě. Je to jednoduchá matematika pro druhý stupeň ZŠ :)) Neznáme výsledek zápasu 10.kola ATL-O.K. (zápas KKK-Kamarádi nemá na konečné umístění Lazarethu vliv) a dalších 4 zápasů kola posledního (které na naše umístění vliv mají) O.K.-Alténa, Lazareth-KKK, Svině-RUM a Dromedáři-ATL. Číslo 243 je celkový počet kombinací možných výsledků právě z těchto 5 zápasů. A pouze ve dvou případech by byl Lazareth potopen (viz v předchozím emailu - Sestup pouze v případě že ALT porazili Kanonýry a v posledním kole Lazareth- KKK 2, Dromedars-ALT 1, Kanonýři-Alténa 2, Svině-RUM 0 nebo 2, jinými slovy 2 tikety s tipy 12120 a 12122. (241 / 243 = 99,17%)  (Luděk)

Koho už statistika nebaví, ať to hned maže. Podstatné je příště hrát a vyhrát a je klid! Od pátého místa v tabulce může zatím sestoupit kdokoli
Ale OPRAVA bookmakera profesora.
Skutečně platí: pokud ALT prohrál s Kanonýry, je hotovo - Lazareth zachráněn. Nikoli, jak tvrdí pan profesor, pokud ALT nevyhrál.
Protože pokud ALT remizoval má 10 bodu.
A v 11.kole můžou Drom i Alténa vyhrát - budou mít 9b. - ale lepší skóre než Lazareth (nerozhodné vzáj zápasy), pak nesestupují, tedy pokud Lazareth nebude bodovat a zůstane na 9b.
(Rum musí bodovat se Sviněmi)

PAK !

Rum 10+
ALT 10