Úvod » Komentáře k utkání » Komentáře - podzim 2014

Lazareth vs. Alténa ST, 6.11.2014 v 18:00, Běchovice

publikováno 24.03.2015

Zase Běchovice, zase brzy...

Z mailů:

Kluci, je to v prd..., nemůžu. Ve ČT 6.11. odlítám do Nizozemí, kde mám v PÁ ráno jednání v pivovaru Heineken (sponzor ligy mistrů). Škoda, nebudu tedy u 3. výhry Lazarethu v řadě. Držte se a vyhrajte. (Zdenda zvaný Řepka)

Zdéňo, je dobře, že sháníš silného sponzora pro Lazareth. Tak přeju ať to vyjde, potřebujeme nové dresy a já nový Reusche :) (Marian)

Čtvrtek, SC Běchovice, 18:00. Živý Lazareth: Marian, Lukáš (snad), Jiří, Filip (snad), Víťa, Karel (snad) Martin

Mrtvý Lazareth: O. i Y. Vojta, Tom, Petr, Zdeněk, Honza

Žolíkový Lazareth: Dan, Luděk - ozvětě se, pánové.
A pro všeckny, zvláště pro notorické autaře. Kolínská od slova KOLONA. Volte vlak - 17:10 Masaryk! (Kapitán)

VÝSLEDEK:

6G liga jde do finishe. Předposlední zápas Lazareth čeká již tuto středu 12.11. ve 20:30 na Štěrboholech 3.
Dokvačíte?

Ve čtvrtek 6.11. podstoupil na SC Běchovice souboj s Alténou. Zvláště v úvodním tlaku soupeře Lazareth hrozil z breaků. V 7. minutě si na nadýchaný out Karlose naběhl Martin a zavěsil - 1:0, o deset minut později soupeře zaskočila blesková kombinace Marian - Jiří - Filip - 2:0! Soci do půle snížiil na 2:1...
Ve druhé půli se Lazareth usilovně bránil, růžky však vystrkovat nezapomněl. Třikráte za Marianem zazvonilo, regulérní goal však nepadl. Na konečných 2:2 (vyrovnáno z penalty 3 minuty před koncem) pomohl Alténě rozhodčí chybným rozhodnutím - zářezem. Martin si při odkopu trefil vlastní ruku. Pravidla ale hovoří jasně. "Trestána bude pouze úmyslná hra rukou, rozhodčí tedy nepřeruší hru ani v případě, kdy si hráč při odkopu nastřelí míč na vlastní ruku." Inu...