Úvod » Komentáře k utkání » Komentáře - podzim 2014

Lazareth vs. ALT 1. AK, 30.10.2014 ve 20:45, Zákostelní - Vysočany

publikováno 24.03.2015

Beru pilu a a taky si říznu :-D (Carlos)

Z mailů:

Nechápu jak mohl kanonýr Škoda během 6 minut nasázet 5 gólů běhavým fotbalovým mladíkům, kteří nám na jaře dali 9:3.......jinak v rozmezí 50. a 56. minuty Palouček dal 7 fíků, co minuta to gól......Toho se u Lazarethu asi nedočkám :-D (Luděk)

_________________________________________________________________

Boj o 9. příčku houstne, ač Lazareth učinil dva rázné kroky ku záchraně, soupeři rovněž bodovali, a o ničem není rozhodnuto...
konečné tabulce mohou rozhodovat vzájemné zápasy a jeden takový - s Altenou, která Petrovi natrhla záda - nás právě čeká.
Čas opět šibeniční 18:00. Čtvrtek 6.11. Běchovice - ovšem ty zadní, nikoli u kurtů!

Pořádáme vlakový zájezd. Vzhledem k dopraví situaci na silnicích doporučujeme!
Odjezd z Masaryk Bahnhof v 17:15 (sraz v 17:10 pod tabulí odjezdů)

Dorazíte?
(napište i způsob dopravy)

A zářez č.2.
Poprvé v historii obdržel Lazareth vlaječku soupeře - ALT 1.AK - a šlo se na boj.
Jelikož dorazilo deset Lazarů, čekalo se až se stroj řádně promaže a po dvaceti minutách tak na tabuli svítilo 0:2. (Tabuli ovšem někdo před zápasem ukradl...) Do poločasu bylo ale vyrovnáno na 1:2 utančil obranu Jiří (as. Honza), na 2:2 zády k bráně procedil šmudlu Martin (as. Víťa).
Ve druhé půli obrat dokonal Třebíčský expressss, nejprve naváděnou střelou země-vzduch-země z přímého kicku Jiří 3:2, pak po samostatném průniku Tom 4:2 (as. Martin). Lazareth neproměnil ještě několik šancí, soupeř jednu ano. 4:3 vydrželo!

Zákostelní 30.10. Lazareth - ALT 1.AK 4:3 (2:2)