Úvod » Komentáře k utkání » Komentáře - jaro 2014

Lazareth vs. Krabí výměšky, 29.5.2014, Litvínovská (Střížkov)

publikováno 10.06.2014

Vybraná delikatesa na stole! Krabí výměšky se budou podávat ve čtvrtek 29.5. ve 20:45 na Litvínovské! Přijdete ochutnat?

K tomuto utkání se vyjádřil nechvalně k výkonu soupeře snad každý z nás, co jsme tam byli. Kapitán shrnul takto:

Za 7 kol bylo v 7G lize uděleno 7 žlutých karet, pět z nich obdrželi Krabí výměšky. V utkání osmého kola s Lazarethem obdrželi šestou...
Ale měli jich dostat nejméně pět a pět červených.
Název soupeře "výměšky" je prachsprostým eufemismem, navrhneme svazu, aby byli disciplinárně přejmenováni na "prasata" nebo "dobytek".
Výměšky hrály bodycheckový hokej a o balón se nestaraly. Přesto Lazareth po nečekaném outu do branky prohrával, vzápětí ale vyrovnal po Filipově přiťuknutí Honza, soupeř ale po tvrdém ataku do Mariana opět odskočil na poločasových 1:2.
Po přestávkové poradě se Lazareth rozhodl vrátit ke své kasické disciplíně - totálnímu fotbalu. Prasící soupeře už k ničemu nepustil. Za hromového povzbuzování kotle (Zdeňka) nejprve po Luďkově přihrávce z téměř z nulového úhlu procedil výměška Filip a pak začal miliony investované do své koupě splácet Honza. Dvakrát se trefil po příhrách Filipa a celkově hatttrickem spláchl výměšky kam patří - do hajzlu!

Lazareth - Krabí výměšky 4:2 (1:2) . Litvínovská 29.5.14